Informacje

bus

Promocje przewozu osób busami RyśBus

Promocje na przewóz osób do Holandii i Belgii oraz Niemiec

Z uwagi na duże zainteresowanie busami do pracy w Holandii, Niemczech i Belgii postanowiliśmy przygotować atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Promocje nie łączą się ze sobą.

Promocja nr 1: - 8 przejazd gratis. 
Dla stałych Klientów, którzy podróżują z nami proponujemy darmowy 8 przejazd. Klient otrzymuje od nas wizytówkę, którą podpisuje. Kierowca busa zaś potwierdza na wizytówce przejazd w wyznaczonym miejscu.

Promocja nr 2: - 5% zniżki.
Promocja dotyczy każdego pasażera. Klient wybierając promocję otrzymuje zniżkę 5% od wartości przejazdu. Warunkiem tej promocji jest zgłoszenie i opłacenie przejazdu busem na tydzień przed planowanym wyjazdem. Wpłaty klient dokonuje na konto.

Promocja nr 3: - 10% zniżki dla grup.
Promocja dotyczy grup pasażerów (minimum 6 osób). Jeśli są Państwo zorganizowaną grupą, lub rodziną 6 osobową - jest to oferta dla Was. Wystarczy zadzwonić do nas i zarezerwować miejsca dla 6 osób, a my zastosujemy dla Państwa grupy zniżkę w wysokości 10% wartości przejazdu.

Promocja nr 4: - 10% zniżki "w tą i z powrotem".
Promocja dotyczy każdego pasażera. Klient może zamówić przejazd tam i z powrotem otrzymując od nas zniżkę 10% wartości przejazdu. Prosimy o powiadomienie naszego biura na tydzień wstecz, przed planowanym powrotem. Nie zgłoszenie we wcześniejszym terminie jest podstawą do niezrealizowania danej promocji.

Promocja nr 5: - Specjalne rabaty dla firm.
Dla firm, agencji pracy delegujących pracowników w jedno miejsce pracy oferujemy specjalne rabaty. Szczegóły oferty uzgadniane telefonicznie lub mailowo.