Informacje

bus

O firmie RyśBus - Transport osób Polska-Holandia

Jesteśmy firmą przewozową specjalizującą się w międzynarodowym transporcie osób. Nasi kierowcy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Nowoczesne pojazdy pokonują duży dystans. Jeździmy busami do Belgii, Holandii, a także wysyłamy busy do Niemiec. Realizujemy usługi przewozowe naszymi busami z województw: kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.

Oferujemy także indywidualne przewozy osób z Polski do Holandii czy innego kraju busami dla niewielkich grup w dowolne dni tygodnia.

Doświadczenie odpowiednich osób

Nasi doświadczeni kierowcy, którzy jeżdżą busem do Niemiec lub też wykonują kurs busami do Holandii, zapewnią bezpieczny i spokojny przejazd do wyznaczonego celu w miłej i kulturalnej atmosferze. Posiadamy certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania usług w zakresie międzynarodowego transportu osób.

W naszych pojazdach, bez względu czy jest to bus do Holandii czy są to busy do Belgii, obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów. Dla palących oferujemy 5-minutowe przystanki.

Kierowcy, którzy biorą na siebie odpowiedzialność przewiezienia ludzi busami do pracy w Niemczech, mają do dyspozycji pojazdy wyposażone w klimatyzację, Webasto - ogrzewanie postojowe, komfortowe fotele.

Zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznania się z naszymi promocjami. Zadowolenie i bezpieczny dowóz klienta busem do Holandii czy Niemiec jest główną dewizą naszej firmy.